Skip to content
DRZWI STALOWE PRZEMYSŁOWE
FIRMA IZOMET STALOWA WOLA POSZERZYŁA SWOJĄ PRODUKCJĘ O
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Projekt Unii Europejskiej​

IZOMET Stalowa Wola Sp. z o.o. z siedzibą ul. 1-go Sierpnia 40, 37-450 Stalowa Wola,

informuje, iż zawarł umowę nr. POPW.01.04.00-18-0033/20 na realizację projektu pn.

“ Rozwój i wzrost konkurencyjności firmy IZOMET poprzez wdrożenie strategii wzorniczej”

realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, osi priorytetowej I: Przedsiębiorcza Polska Wschodnia,
Działania 1.4 Wzór na konkurencję – II Etap współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Opis projektu:

Realizacja niniejszego projektu polega na wdrożeniu kluczowych dla dalszego rozwoju firmy IZOMET Stalowa Wola sp. z o.o. rekomendacji wzorniczych z opracowanej w ramach Etapu I dz. 1.4. POPW strategii wzorniczej.

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności i potencjału rozwojowego firmy IZOMET w oparciu o wzornictwo przemysłowe poprzez wdrożenie rekomendacji opracowanej w I etapie dz. 1.4. PO PW strategii, obejmujące zaprojektowanie i wdrożenie nowych produktów, nowych technologii produkcji oraz nowych narzędzi marketingowych, co umożliwi firmie IZOMET wprowadzenie na rynek innowacji produktowej, procesowej, organizacyjnej i marketingowej.

Planowane efekty:

1) przeprowadzenie profesjonalnego procesu związanego z zaprojektowaniem i wdrożeniem na rynek nowych produktów firmy, co zwiększy konkurencyjność oferty IZOMETu, pozycję firmy i marki IZOMET na rynku oraz potencjał rozwojowy firmy w kolejnych latach;

2) osiągnięcie wysokiej konkurencyjności zaoferowanych produktów dzięki unikalnemu wzornictwu i dostosowaniu funkcji użytkowych do oczekiwań użytkowników oraz trendów rynkowych;

3) uzyskanie dodatkowych zysków dzięki dodatkowemu wolumenowi sprzedaży nowych produktów w latach 2022-26 na poziomie 23,9 mln PLN;

4) poprawa komunikacji zewnętrznej, wizerunku firmy oraz rozpoznawalności marki IZOMET jako producenta drzwi metalowych i ościeżnic;

5) wzrost umiejętności wykorzystania wzornictwa w celu dalszego rozwoju produktów firmy oraz budowy marki IZOMET.

Wartość projektu: 5 022 705,00 PLN

Wkład funduszy europejskich: 2 829 250,00 PLN

Instalacje dla przedsiębiorstw

Wykonujemy instalacje wentylacyjne, chłodnicze, klimatyzacyjne, instalacje odpylania, przemysłowe CO, wod-kan i kanalizacji.

Nasz zespół specjalistów z 22-letnim doświadczeniem znajdzie optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.
Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych innowacyjnych technologii.

Audyt

Najpierw szczegółowe pomiary, określenie parametrów docelowych i założenia inwestycyjne. Liczy się precyzyjna ocena sytuacji. Problem musi być w pełni zdefiniowany.

Projekt

Wyniki audytu to podstawa do projektowania. Spośród wielu możliwych wariantów wybierzemy i podamy Klientowi ten najefektywniejszy. Skrojony na miarę.

Wdrożenie

Produkcja, transport i montaż całej instalacji. Wieloletnia praktyka i nowoczesny sprzęt zapewnią sprawny przebieg instalacji. Bez ryzyka dla harmonogramu inwestycji.

Serwis

Monitorowanie stanu instalacji i bieżące wymiany. Naprawy awarii w możliwie najkrótszym czasie. Na telefon.

Oferta specjalna

Cięcie najnowszym laserem TRUMPF

Nasz laser TruLaser 3030 FIBER to najnowsza technologia wycinania blach.
Gwarantuje precyzyjne cięcie stali i metali kolorowych, a dodatkowo zapewnia:

  • elastyczną obsługę najbardziej skomplikowanych zadań skrawania, 
  • krótki czas realizacji dzięki LiftMaster Compact (system podawania arkuszy).
TNIEMY I FORMUJEMY PLASTYCZNIE

BLACHY W DOWOLNYM KSZTAŁCIE

Usługi i produkty na zamówienie

Stale inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i kadrę operatorów. Dlatego sprostamy najbardziej skomplikowanemu zamówieniu. Bez obaw o jakość. Niemiecka precyzyjna technologia i polska kreatywność „wyczarują” z blachy taki element, który właśnie jest Ci potrzebny. Nawet w tysiącach sztuk, z powtarzalnością wymiarów do dziesiątej części milimetra. Zamów i odbierz gotowe elementy u siebie. Będziesz zaskoczony, jak szybko.

22 lata doświadczenia

ponad 240 firm

kilkadziesiąt branż przemysłu

Pracując dla różnych branż przemysłu, często o skomplikowanych standardach i surowych ograniczeniach, poznaliśmy ich specyficzne wymagania, dobraliśmy i dostarczyliśmy optymalne dla nich rozwiązania instalacyjne. Dziś każde nowe zadanie przyjmiemy bez obaw – będzie dla nas wyzwaniem. Sprawdź nas i Ty! 

Motoryzacja

Przemysł hutniczy

Energetyka

Przemysł spożywczy

Edukacja

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł lotniczy

Przemysł zbrojeniowy

Nasze referencje

Cieszą nas pozytywne opinie o naszej firmie, ale chcemy chronić informacje naszych Klientów. Dlatego, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych realizacjach, zadzwoń do nas.