Przygotujemy rozwiązanie, na którym zyska Twoja firma.

Od ponad 20 lat to robimy. Badamy problem na miejscu, w firmie Klienta, i opracowujemy rozwiązanie. Jedyne, bo dopasowane do warunków i potrzeb konkretnego środowiska. Choć bazujemy na sporym doświadczeniu, każdy nowe zadanie jest unikalnym wyzwaniem, niepowtarzalnym jak niepowtarzalny jest każdy zakład, obiekt czy linia produkcyjna. Optymalne rozwiązanie jest zawsze jedno. To najlepsze. Poszukajmy go razem.

Kompleksowa obsługa

Wierzymy, że tylko kompleksowe podejście do problemu potrafi zapewnić najlepsze rozwiązania. Dlatego nasz zespół specjalistów poprowadzi Twój projekt od początku do końca, zapewniając profesjonalną pomoc i wsparcie na każdym etapie realizacji.

Audyt

Najpierw szczegółowe pomiary, określenie parametrów docelowych i założenia inwestycyjne. Liczy się precyzyjna ocena sytuacji. Problem musi być w pełni zdefiniowany.

Projekt

Wyniki audytu to podstawa do projektowania. Spośród wielu możliwych wariantów wybierzemy i podamy Klientowi ten najefektywniejszy. Skrojony na miarę.

Wdrożenie

Produkcja, transport i montaż całej instalacji. Wieloletnia praktyka i nowoczesny sprzęt zapewnią sprawny przebieg instalacji. Bez ryzyka dla harmonogramu inwestycji.

Serwis

Monitorowanie stanu instalacji i bieżące wymiany. Naprawy awarii w możliwie najkrótszym czasie. Na telefon.

Proces wdrażania projektu zaczynamy od szczegółowych badań stanu istniejącego, analizy potrzeb, warunków granicznych i ram budżetu. Następnie, nasz zespół projektantów i inżynierów przygotuje optymalne rozwiązanie, które szybko i efektywnie wdrożymy.

Wiemy, jak istotne jest zachowanie ciągłości produkcji, dlatego nasz harmonogram uwzględnia cykl produkcyjny firmy. Udzielamy również wsparcia w całym procesie projektowym parku produkcyjnego. Nasze doświadczenie może się przydać, by uniknąć błędów. Wykorzystaj to przy swojej inwestycji.

Najwyższa jakość

Wiemy, że dziś decyduje jakość. Żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zapewniliśmy naszym specjalistom dostęp do najnowszych technologii i urządzeń w branży. Stale poszerzamy park maszynowy, by odpowiedzieć na rosnące potrzeby Klientów.

Dysponujemy maszynami i urządzeniami m. in. marki TRUMPF, Schroeder, Wagner, Spiro i Kemppi. Kooperacja z wiodącymi dostawcami pozwala nam uczestniczyć w rozwoju branży, a przez to budować ofertę nowoczesną w zakresie technologii i atrakcyjną finansowo dla Klienta.

22 lata doświadczenia

Firma IZOMET Stalowa Wola może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w branży metalowej. Współpracowaliśmy z dużymi przedsiębiorstwami, średnimi zakładami, jaki klientami indywidualnymi. Jednak zawsze istota współpracy była ta sama – odpowiednie rozpoznanie potrzeb i dostarczenie optymalnego rozwiązania najwyżej jakości.

Posiadamy najważniejsze certyfikaty przemysłowe, m. in. w zakresie jakości i zarządzania: ISO 9001, ISO 14001.