Drzwi

Nowa linia drzwi IZOMET wyróżnia się spójnym, minimalistycznym wzornictwem, szeroką paletą indywidualnych rozwiązań technicznych oraz możliwością zastosowania rozwiązań SMART. Skrzydła drzwiowe można dowolnie indywidualizować poprzez zastosowanie tłoczeń oraz możliwość malowania na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod produkcji oraz najwyższej jakości materiałów nasze drzwi są synonimem niezawodności i trwałości.

Ośnieżnice

Oferta ościeżnic IZOMET to rozwiązania dostosowane do wielu potrzeb. Oscieżnice regulowane, do drzwi przeciwpożarowych, czy wzmacniane oferowane są w całej palecie kolorystycznej RAL i idealnie pasują
do naszych drzwi. W każdej ościeżnicy moga zostać zintegrowane pasujące do drzwi rozwiązania SMART.

ico1

Najwyższa jakość

Wiemy, że dziś decyduje jakość. Żeby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zapewniliśmy naszym specjalistom dostęp do najnowszych technologii i urządzeń w branży. Wiemy, jak dynamicznie rosną potrzeby i wymagania rynku, dlatego stale poszerzamy park maszynowy.

ico2

Elastyczność

W miarę rozwoju firmy, nasza oferta poszerza się o kolejne rozwiązania, produkty i usługi. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać dowolne zamówienie obróbki blach. Nasza kadra specjalistów poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Wykonujemy z blachy zarówno drobne elementy, jak i rozbudowane struktury instalacyjne.

ico3

Rozwój

Pomagamy innym w podnoszeniu standardów, dlatego sami stale musimy się rozwijać. Podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, inwestujemy w innowacyjne technologie i rozbudowujemy park maszynowy. Nasz Klient może być pewny – cokolwiek zamówi, pojedynczy moduł wentylacyjny czy cały system instalacji – otrzyma produkt najwyższej próby.

ico4

Kompleksowość

Dziś liczy się czas. Kiedy firma zleca zadanie JEDNEMU wykonawcy, zyskuje na czasie. Dodatkowo, eliminuje ryzyka i usprawnia komunikację. IZOMET jest kompleksowym wykonawcą, zdolnym podjąć się pełnego zadania i wykonać go w najwyższej jakości.