< Wróć do strony głównej

  Produkcja i usługi

  Cięcie laserem

  TruLaser 3030 FIBER to najnowsza technologia wycinania blach, która gwarantuje precyzyjne cięcie stali oraz metali kolorowych.

  Zastosowanie

  Cięcie laserowe jest nowoczesną metodą obróbki blachy, która w szybki sposób pozwala wytworzyć elementy z nadzwyczajną precyzją.

  Jest to rozwiązanie bardzo elastyczne pod względem oferowanych możliwości. Jako jedni z nielicznych w Polsce korzystamy z lasera marki TRUMPF, lidera rynku, dzięki czemu oferujemy Państwu najwyższą jakość.

  Szeroki wachlarz możliwości

  TruLaser 3030 fiber odznacza się nadzwyczajną elastycznością pracy. Dzięki użyciu nowoczesnego oprogramowania, jesteśmy w stanie szybko i w optymalny sposób uzyskać pożądane przez Państwa efekty.

  Maszyny firmy TRUMPF to najwyższa klasa jakości na rynku. Dzięki nim, możemy szybko i precyzyjnie wykonywać zamówienia naszych Klientów.

  "

  Technologie zastosowane w tym urządzeniu zapewniają najwyższą jakość krawędzi i ułatwiają odbiór detali. Zapewniamy maksymalną niezawodność i sprawność działania w pracy z każdym powszechnie stosowanym materiałem.

   

  Rodzaj materiału Maksymalna grubość cięcia
  stal 25 mm
  stal nierdzewna INOX 20 mm
  aluminium 20 mm
  miedź 8 mm
  mosiądz 8 mm
  tytan 4 mm

   

  Zwiększona produktywność

  Aby maksymalnie skrócić czas realizacji, korzystamy z dodatkowego, automatycznego podajnika LiftMaster Compact. To najszybsza i najbardziej kompaktowa jednostka załadowcza i rozładowcza w ofercie firmy TRUMPF. Ma ona szczególne znaczenie dla czasu obróbki wielu powtarzalnych elementów. 

  1.123s